Beta talasemi taşıyıcı tanısı konulmuş bu hastalığın etkileri nedir?

nişanlım 48 yaşında kasık fıtığı ameliyatı dışında hiçbir sağlık sorunu yaşamamış bir erkek sonuçlarda HBF 0,97 - HBA0 47,62 - HBA2 4,79 - HBS 35,42 - HBA1C 2,98 olarak çıkmış beta talasemi taşıyıcı tanısı konulmuş bu hastalığın etkileri nedir? bebek sahibi olmamızda sorun olurmu? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Talasemi hastalığı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/talasemi-nedir-talasemi-tipleri-ve-talasemi-tasiyiciligi