Beta testi yaptırdım.454,2 çıktı. Bu sonuca göre kaç günlük gebeydim?

Merhaba, SAT'ım 23.12.12. Adet bitiminin ertesi günü 28.12.12 tr ve de yumurtlama günümde yani 05.01.13 tr cinsel aktivitede bulunduk.18.01.13 tr. adet olmam gerekiyordu.21.01.13 tr. beta testi yaptırdım.454,2 çıktı. Bu sonuca göre kaç günlük gebeydim? Belirttiğimhangi tarihte gebe kaldım? Tşk

Tahlil.com Cevabı : Tek başına beta hcg değerleri tahmini bir gebelik haftası hakkıda bilgi verir. Aradan 2 ay geçmiş. Bir kadın doğum uzmanına giderek ultarasonla muayene olduğunuz takdirde size tam gebelik haftasını söyleyecektir. http://tahlil.com/beta-hcg-degerlerine-gore-tahmini-gebelik-haftasiahmini gebelik haftaları aşağıdadır.