Beyaz küre sayısı: Artmış, PNL: %31, Lenfosit: %66 yorumlar mısınız?

PERİFERİK YAYMA RAPORU:, Beyaz küre sayısı: Artmış, PNL: %31, Lenfosit: %66, Monosit: %3Eritrosit Morfolojisi: Normaluan Normasiter, Trombositler: 120000 ile uyumlu, Yorum: Çok sayıda ”Beslut all” izlendi.

Tahlil.com Cevabı : Doktorun yazısını tam okuyamadığınız anlaşılıyor.Bazı yazdıklarınızı biz de anlayamadık.Ancak ciddi bir sorun olacak bulgu yok