Bhcg 188 lekelenmem var diye dr gttim test yaptı artışın normal 3 gün sonra gel dedi

 Bhcg 188 lekelenmem var diye dr gttim test yaptı artışın normal 3 gün sonra gel dedi gittim ultrsanla baktı bebek gelişmiyo alalım dedi başka bir dr gttim aynı gün bhcg 1350çıktı kese falan göremedi çok erken herşey normal ama geç döllenme olabilir dedi bebeğin gelişimi bukadar erken yorumlanabili

Tahlil.com Cevabı :  Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....