Bhcg tahlil testi yaptırdım 597 çıktı hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre gebelik pozitif ve tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliğin varlığınıve sağlıklı bir gebelik olup olmadığını  kesin olarak belirleyecek olan durum  ultrason muayenesinde kesenin görülmesi ile olacaktır.Bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.

Gebelik haftasını kolaylıkla hesaplamanız için sitemizde bulunana gebematiği kullanabilirsiniz.