Bhcg testinde sonuç negatif ( 0,05) 2 hfta önce Bhcg değeri(0,28) çıkmıştı

2 günlük adet gecikmesinde gebelik şüphesiyle hemogram ve biyokimya testleri yapıldı MCV 79 fL referans aralığı(80-99) /PCT %0,43 ref.ar( 0,1-0,28) /Glukoz 117mg/dl ref ar(70-110) Bhcg testinde sonuç negatif ( 0,05) 2 hfta önce Bhcg değeri(0,28) çıkmıştı hormon değerlerim gebe kalamamamı nsa etklr

Tahlil.com Cevabı : Gönderdiğiniz sonuçlar için de beta HCG negatif olduğu için gebelik  yok. Diğer gönderdiğiniz sonuçların da gebelikle hiçbir ilgisi yok.