Bilgilendirirseniz sevinirim. Klonodin Kan alımında 0,093 60dk sonra 1,712 90dk sonra 3,392

İyi çalışmalar,09.11.2010 Doğumlu oğlumun boyu 119cm/ 19kğ'dır. rnBoy/kilo normalin altında olduğu için endokrin bölümüne baktırdık.Klonodin testi sonucu düşük çıkında L-Dopa testi istedi. Kasım 20 de bu testi de yaptıkdan sonra değerler düşük çıkacak olursa,hormon tedavisine başlanacak ama korkularımız var.Bilgilendirirseniz sevinirim. Klonodin Kan alımında 0,093 60dk sonra 1,712 90dk sonra 3,392

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.