Biokimya sonuçları. :total biliburin sonuç 2,38 Birim mg/dl referans aralığı (0,2-1,2). Sorun var mı?

Biokimya sonuçları. :total biliburin sonuç 2,38 Birim mg/dl referans aralığı (0,2-1,2) .hdl kolesterol sonuç 32 birim mg/dl (35-65).ast sonuç:45 birim u/l (5-41) . alt- Sonuç:90

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir problem görünmüyor, 10-15 gün sonra farklı bir merkezde tekrarlatmanızı öneririz..