Bipolar hastasiyim lityum testidegerim 0.60 cikti, bu testte 0.60-1.20 araliginda cikan deger normal oluyordu,

Bipolar hastasiyim lityum testidegerim 0.60 cikti, bu testte 0.60-1.20 araliginda cikan deger normal oluyordu, en alt snirda cikmasi sorn mudu?lithurilll kullaniyorumm

Tahlil.com Cevabı : Hiç sorun yok.Değerin yüksek çıkması sorun yaratır.