Bir ay önce 4 haftalık bir düşük yaptım.Şu anki bhcg değerim 0.223 çıktı düşük yaptığım günden bu yana regl olmadım hamilelik söz konusu mu?

İyi günler 1 Nisanda 4 haftalık bir düşük yaptım 26 Nisanda gebelik testi beta değerleri 0.162 28 nisanda 0.282 30 Nisanda da 0.223 çıktı düşük yaptığım günden bu yana regl olmadım hamilelik söz konusu mu?Lütfen cevap verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz değerlerin tümü negatif yani gebelik yok.Bu durumda gebelik düşünülemez.Adet gecikmesi uzun sürerse bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.