Bir ay önce rahimde endometrial polip tanısı ile kürtaj oldum

Bir ay önce rahimde endometrial polip tanısı ile kürtaj oldum.Makroskopik bulgular: topluca 2**2*0.5 cm ölçülerinde küretaj metaryeli. TANI: Erken sekresyon bulguları gösteren endometrium. Bu tanı ne demek oluyor.Şu anda 5 haftalık hamileyim ve bu tanı ile ilgili endişelerim olmalı mı.

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzda endişelenecek bir durum yoktur, normaldir..