Bır ay once tam adet sonrası erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık?

merhaba hocam. bır ay once tam adet sonrası erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.kesinlikle boşalma olmadı yalnız zevk suyundan suphelenıyoruz adet görmeyeli 33 gun oldu korkmalımıyım daha once adetım hep düzenliydi?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma olasılığınız yok. Ancak içiniz rahat olsun. Tedbiren gebelik testi yaptırın.