Bir ay önce yaptırmış olduğum troid tahlillerimde tsh değerim normalin çok üstündeydi.bir ay sonra normale inmişti.fakat ilaç tedavisi gormedim.antitpo değerim

 Bir ay önce yaptırmış olduğum troid tahlillerimde tsh değerim normalin çok üstündeydi.bir ay sonra normale inmişti.fakat ilaç tedavisi gormedim.antitpo değerim ise 343.bunun referans değerleri kağıtta yok.tshin tedavisiz değişmesi normalmi.bir de haşimato hastası olma ihtimali varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Evet bulgularınız Hashimato yönünden bilgi veriyor.Endokrinoloji bölümüne başvurmanız uygun görülüyor.