Bir bayanla cinsel ilişkıye gırdım ve 3-4 gun sonra bende bel soguklugu hastalıgı cıktı

2-3 sene once bır bayanla ılıskıye gırdım ve 3-4 gun sonra bende bel soguklugu hastalıgı cıktı. cınsel munasebet ıcınde bulundugum bayandan bulasmıs. bır doktora gıttım doktor bana belsoguklugu oldugumu soyledı ve bır kac ılac verdıkten sonra hastalıgım gectı. ılıskıte gırdıgım kadında aıds varmıydı bılmıyorum ama ben emın olmak ıcın elisa testı yaptırdım teste gore deger 0,227 dıydı ve test ı yapan kısı hasta olmadıgımı soyledı, ama benım supeye dustugum konu; testı ılıskıye gırdıkten kac ay sonra yaptırdıgım.. bu olayın ustunde en az 2 sene gectı ama bende oyle cıddıye alınacak bır belırtı yok, ya da cıddıye alınacak belırtılerı ben bılmıyor olabılırım. bu olaydan 1 sene sonra kasıklarımdakı lenf bezlerı sıstı ve doktora gıttım tedavı oldum. lenf bezlerımın sısmesı sonucunda tedavı olduktan 1 yıl sonra da yıne kasıklarımdakı lenf bezlerı sıstı yıne doktora gıttım doktor korkulacak hıc bır sey olmadıgını soyledı anacak en son doktora gıttıgımden 1ay sonra sımdı de cenemın altındakı sol lenf bezı sıstı, cok kotu durumdayım yenıden test yaptırmak ıstemıyorum ıstememın sebebı kotu bır sonucla karsılasmak ve yasadıgım yerın cok kucuk olması yanı bende oyle bı hastalık cıkarsa herkez duyar dunyam basıma yıkılır., psıkolojım bozuldu… oyle kale alınacak bır belırtı yok ama bu lanf bezlerının sısmesı benı cok supeye dusuruyor… ayrıca bazen sol elımın uzerınde kucuk döküntü gıbı yaralar cıkıyor. bunun ıcınde cılt doktoruna gıttım ve doktor kullandıgım el sabunundan olabılecegını soyledı ve onemlı bı sey degıl dedı, ama aıds belırtılerı arasında bu döküntülerinde olması benı baya kotu etkıledı… yardım edersenız sevınırım…

Tahlil.com Cevabı : HIV testi yaptırmışsınız ve negatif çıkmış.Bu durumda Aids ten şüphelenmenize gerek yok