Bir Daha Test Olmama Gerek Var mı ?

Hocam Hatırlarsınız dün şöyle bir soru sormuştum Hocam Test sonuçlarıma bakmıştınız 425 gün sonra yaklaşık ( 1 sene 2 ay gibi bir süre ) sonra Özel bir üniversite hastanesinde test yaptırdım testin adı Anti HIV Combi Eclia Sonuç 0.205 Negatif Geldi Bu testten 1 ay sonra yine yaptırdım Anti HIV Combi Eclia Sonuç 0.227 Negatif Geldi .Son olarak sorum şu hocam yaptığım 2 adet testleri incelediniz Negatifler zaten.. 4.Nesil Testler ve Combi olduğu için Antijen ve Antikor beraber baktığını söylediniz. Başka test olmama gerek yok değil mi ? konuyu tamamiyle kapatmalı mıyım ? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Başka test olmanıza kesinlikle gerek yok. Boş yere para ve zaman kaybı olur. Sonuçlarınız tamamen normal  ve hepsi negatif. Konuyu tamamen kapatıp keyifle yaşantınızı sürdürebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.