Bir hafta once kiz arkadasimla sadece arka tarafla surtusme oldu zevk suyu geldi.. ?

Bir hafta once kiz arkadasimla sadece arka tarafla surtusme oldu zevk suyu geldi.. Hicbir sekilde vajlnayla temas olmadi sadece zevk suyu korkumuz bu sizce bisi olur mu

Tahlil.com Cevabı : Gebe kalma olasılığı çok düşük ihtimal, ancak adetinde 5 günden veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.