Bir kaç doktora gittim ama sonuç bulamadım yani sıkıntım çözüm bulamadık. 1 yıl kadar tahlilimde kan: kan üre azotu değeri 8mg/dl, referans 9.8-20.1.rnPotasyum değeri 5.6 mEg/L referans 3.5-5.1,

Merhaba Sayın Uzmanlar! Bir kaç doktora gittim ama sonuç bulamadım yani sıkıntım çözüm bulamadık.1 yıl kadar tahlilimde kan: kan üre azotu değeri 8mg/dl, referans 9.8-20.1.rnPotasyum değeri 5.6 mEg/L referans 3.5-5.1,Kalsiyum değeri 10.3mg/dl, referans 8.4-10.2.Saygılarımla

Tahlil.com Cevabı :

Potasyum değerinizdeki yükseklik dikkat çekici. Potasyum normal değerleri ve yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Potasyum testi ve yüksekliği