Bir kac kez erkek arkadasimla iliskiye girdik

Merhaba aralikta olmasina ragmen son adet tarihimi hatirlamiyorum ama uzun bi sure oldu bir kac kez erkek arkadasimla iliskiye girdik ben daha once bir dogum birde dusuk yaptim adetlerimde gecikme hic olmadi iki ay once sprialimi cikarttirdim enfeksiyon varmis test yaptim adet olamiyorum hamilemim?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini 1 hafta sonra tekrarlamanızı tavsiye ederiz.