Bir kaç sitede yumurtlama günümü hesaplattım.Ortalama 25-30 nisan olduğu yazıyor. 5 mayısta korunmadan tam olarak içine girmeden ilişkiye girdik.İçime boşalmadı

Bir kaç sitede yumurtlama günümü hesaplattım.Ortalama 25-30 nisan olduğu yazıyor. 5 mayısta korunmadan tam olarak içine girmeden ilişkiye girdik.İçime boşalmadığını söyledi fakat dışına değmiş olabilir.6 mayısta korunarak yaşadık.Adetime 7 gün var,ama korkuyorum.Hamile kalma olasılığım nedir?

Tahlil.com Cevabı :  Kesin bir şey söylemek için adetinizde en az 1 hafta gecikme olması durumunda test sonucunu değerlendirmek gerekir.Şu aşamada bu gelişmeyi bekleyin, boş yere de kafanızı yormayın.