Bir okurumuzun hamilelik olasılıklarına dair genç çiftlere önerilerde bulunuyor:)

Tahlil.com Cevabı : Bir okurumuzun hamileliğin nasıl oluşabilceğine dair  sitemize gönderdiği e-postayı, kelimeler ve noktalama işaretlerine de dokunmadan sizlerle paylaşıyoruz.Genç çiftlere önerilerde bulunuyor:)merhabalar hocam öncelikle bizleri bilgilendiriyorsunuz cok tesekkur ederız bende fazlasıyla soru sormustum size en sonunda sınırlenmektede haklıydınız . ben öncelıkle arkadaslarda azda olsa rahat etsınler dıe bırseyler söylemek ıstıyorum ilk once bazı arkadaslar hıc ılıskıye gırmeden kıyafet ustunden gebelık olusabılecegını sanıyorlar arkadasla kıyafet uzerınde gebe kalmak mumku deıldır . ıkıncısı ele surulen spermden korkan arkadaslara soylemek ıstıyorum . ele surulen spermi ıslak mendılle ıyıce sılmek yeterlıdır yanı elınıze surulen ve sılınen spermı vajınaya veya ıcıne sokmakla gebelık olusmaz. bir diğeri kondomla korunmak ve bosalmadan cıkartıp kondoma bosalan arkadaslar kondom yırtık olmadıgı surece boylede gebelık olusmaz ve ıkıncıyı hemen yapmak ısteyenler ıslak mendılle penısı sılıp bır dıger kondomu takıp devam edebılırler yanı dıger bosalmadan sperm yenı kondoma bulasmaz. ve son olarak ustune görme olayı adet oldugumuz halde acaba ustune gormemı dıe dusunenler adet tam gununde olacak dıe bırsey yoktur 1 hafta yukarı 1 hafta asagıya oynayabılır ve ustune gorme denılen kanama damla damla gelen adetten kısa suren rengı farklı bır kanama yanı bu kanamayı cok kolaylıkla anlayabılırsınız adet olduktan sonra kesınlıkle dıger adetımı olacakmıyım dıe beklemeyın adet olduysanız hamılelık yoktur arkadaslar. umarım azda olsa yardımcı olabılmısımdır tekrardan teşekkurler ıyı aksamlar.

n*************** :

mrb ben geçen çarşamba beta testi yaptım sonuç 363 pazartesi tekrar yapıldı oda 721.93 bugün tekrar yaptım sonuç 1536.4 çıktı ama kese gözkmedi acaba artış iyimi ve kese ne zaman gözükür

Cevap:

Testin değerinin artması normal ancak kese ortalama 5. haftada görülebilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.