Bir sitede okumustum, gebelik testinin yanı sıra hamileliği anlayabilen bir yöntem daha varmıs. İdrarımızı kaseye yapıp kaseyi ocakta kaynattıgımızda ...

Bir sitede okumustum, gebelik testinin yanı sıra hamileliği anlayabilen bir yöntem daha varmıs. İdrarımızı kaseye yapıp kaseyi ocakta kaynattıgımızda eger beyaz beyaz köpürüyor ve kötü bir koku yayılıyorsa hamileymişiz. Eger kaynattıktan sonra idrar su gibi durgunsa ve köpürme yoksa hamile degilmişiz. Doğruluğu nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu saçma sapan yazıyı hangi sitede okuduysanız sorunuzu da o siteye sorun.Durduk yere okurlarımızın kafasını karıştırmayın yalan yanlış bilgilerle.