Bir tanıdığım 2 yıldır evliler ama halen birlikte olamamışlar acaba hangi doktora gitmeleri lazım ?

 Bir tanıdığım 2 yıldır evliler ama halen birlikte olamamışlar acaba hangi doktora gitmeleri lazım yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : İlk aşamada psikiatri uzmanı, kadın doğum ve üroloji uzmanına  başvurmakta yarar.