Bir yıl kadar önce şüpeli ilişki yaşadım ancak test olmadım internette okuduğum belirtilerden bazılarını yaşadım?

hocam merhabalar bir yıl kadar önce şüpeli ilişki yaşadım ancak test olmadım internette okuduğum belirtilerden bazılarını yaşadım halada yaşıyorum bazen ağızda yara bazen boğaz ağrısı gibi okudukçada iyice psikolojim bozuluyor aids belirtileri nezaman kendini gösterir hemen belirtileri yaşarmı insan

Tahlil.com Cevabı : İnternette yalan yanlış bilgiler öğrenmişsin anlaşılan,aşağıdaki yazıdaki dikkatli okuyup bilgi sahibi olusan, psikolojin de normale dönebilir.http://tahlil.com/tag/hiv