Bir yıllık evliyiz ve bebek sahibi olmak istiyoruz ikimizde doktor kontrollerini eksik etmiyoruz. En son spermiyogram testi yaptirdik. Yorumlamanizi cok isteriz

Hocam Merhaba. Biz bir yıllık evliyiz ve bebek sahibi olmak istiyoruz ikimizde doktor kontrollerini eksik etmiyoruz. En son spermiyogram testi yaptirdik. Yorumlamanizi cok isteriz, cocuk sahibi olabilir miyiz bu değerler ile?

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, spermiyogram testinizi inceledik.Sonuçlarınız gayet güzel.Çocuk sahibi olabilmek için eşlerde bir çok muayene ve tahlil gerekmektedir.Ancak spermiogram testiniz sonucu baz olarak alırsanız bu yönde çocukl sahibi olmanıza engel bir durum yok.Sonuçlarınız normal.