Biraz kanamam oldu, belim ve kasıklarım da ağrı çoğaldı.

En son adet tarihim 26 nisan .2 mayısta evde gebelik testi yaptım ikinci çizgi ilk çizgi kadar koyu değildi fakat bariz belliydi.Sonra dayanamayıp kan testi yaptırdım.Sonucum beta hcg 56,75 çıktı.Bugünde biraz kanamam oldu belim ve kasıklarım da ağrı çoğaldı.Hamilelik yokmu kafam karıştı.

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz pozitif çıkmış, hamile olup olmadığınız ultrasonla muayene sonrası söylenebilir.