Birliktelik sonrası idrar yanmam var ne yapmalıyım?

23 yaşındayım iki gün önce erkek arkadaşımla cinsel birlikteliğim oldu. Dünden beri acayip kasık ağrım var. Bugünde idrarımı yaparken yanma, acıma ve kan vardı. Sürekli tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz.Öncelikle bir üroloji uzmanına başvurunuz.