Birliktelikten 5 gün sonra adet oldum. Ama bittikten bir süre sonra göğüslerim çok acıyor. Sizce neden?

Hocam bi sorum olacak size birliktelikten 5gun sonra adetmi oldum.12 gun sonra kan testi sonucum negatif cikti ama bi hafta sonra goguslerimde cok aci hissediyorum sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sebebinin hamilelik olmadığı kesin diğer nedenler için ise doktoruna muayene olmalısın, nasıl anlayalım buradan muayene etmedikçe.