Bırturlu hamıle kalamıyorum 6aydır ıdrar yolumda enfeksıyon olduğu ıcınmı

Iyı günler bugun kan testı yaptırdım betam. 0.100cıktı serbest t3 2.01 serbest t4 .1.18 tsh 4.330 çıktı bırturlu hamıle kalamıyorum 6aydır ıdrar yolumda enfeksıyon olduğu ıcınmı yoksa guatrm snırda olduğu ıcın olablır mı bana acılı yardımcı olurmsnz daha adetıme 9gun var çok ıstıyorm esımde oyle

Tahlil.com Cevabı : Testlerinizde ciddi bir sorun görünmüyor, kadın hastalıkları tarafından muayene edilmenizi öneririz, eşinizin de muayene olmasını öneririz..