Biyokimya sonuçları. :total biliburin sonuç 2,38 Birim mg/dl referans aralığı (0,2-1,2) .hdl kolesterol sonuç 32?

Biyokimya sonuçları. :total biliburin sonuç 2,38 Birim mg/dl referans aralığı (0,2-1,2) .hdl kolesterol sonuç 32 birim mg/dl (35-65).ast sonuç:45 birim u/l (5-41) . alt- Sonuç:90

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir prolem görünmüyor, 10-15 gün sonra farklı bir merkezde tekrarlatmanızı öneririz..

f************ :

iyi çalışmalar.ben thalasemi beta/s orak hücreli anemi yim ayrıca safra kesesinden de ameliyat oldum ve safra kesem alındı , bu durumlar göz önününe alındığında benim askerlik yapma durumum ne olur ?

Cevap:

Öncelikle geçmiş olsun.Askerlik ile durumunuzu askeri hastaneler karar verecektir.İyi günler.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.