Böbrek nakilliyim idrar kültürü üreme olmadı.20 günde bir yapıyom.

 Hocam merhaba ben böbrek nakiliyimidrar kültürü üreme olmadı.20 günde bir yapıyom.fakat eritrosit 2 3 bazen negatif bazen eritrosit blood + bazen eser cıkıyo.acaba normalmı bende mesane duvarı war ondanmı oluyo acaba yoksa böbrek nakılden sonra olurmu böyle şeyler kolay gelsin nakıl olalı 9 ay oldu

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerlerde ciddi bir sorun yok.Bir şikayetiniz de yoksa dert etmeyin