Böbrek nakilliyim sağlık ocağında yaptırdığım tahlilde 0.5 ile 0.9 kreatinin değeri aralığına göre 1.2 çıkmış?

Böbrek nakilliyim sağlık ocağında yaptırdığım tahlilde 0.5 ile 0.9 kreatinin değeri aralığına göre 1.2 çıkmış bu sonuca göre çok yüksekmi çıkmış anlayamadım çünkü benim hastanemde en yüksek 1.2 değerinden hesaplandığı için 1.2 ye göre kaç çıkmış oluyor?

Tahlil.com Cevabı : Her merkezin referans değerleri bir birinden farklı olabilir.Her test de yapıldığı merkezin referans değerlerine göre yorumlanmalıdır.Sonuç olarak kreatin değerinin yüksek