Böbrek sancım var. Ph 5,0 - 5 7 Glukoz Negatif +/- Negatif?

BÖBREK SANCIM VAR, SONUÇLAR NASIL b    Dansite    1016    -    1005    1030     pH    5,0    -    5    7     Glukoz    Negatif    +/-    Negatif         Protein    Negatif    +/-    Negatif         Bilirubin    Negatif    +/-    Negatif         Ürobilinojen    Normal    +/-    Negatif         Keton    Negatif    +/-    Negatif         Nitrit    Negatif    +/-    Negatif         Renk    Sari                  Berraklık    Berr

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.