Böbreklerimde ağrıyla doktora gitmiştim

öbreklerimde ağrıyla doktora gitmiştim idrarım da kan olduğunu ve böbrekte taş ya da kitle olmadığını solda 1 grade sağda 2 grade olduğunu söyledi (hidronefroz). önemli bir şey mi? idrar tahlilinde eritrosit 1+ bilurubin neg keton neg dansite 1, 017 glukoz idrar neg ph 5.5 protein neg ürobilojen neg ntrit neg lökosit ligth yelow eritrosit (mikroskopk) 6 hpf bulanıklık clear lökosit (mikroskopik) 22 hpf yassı epitel (mikroskopık) 11 hpf

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon olabilir, idrar kültürü yaptırmanızı öneririz...