Boğazımda büyüme var.

merhaba ben 22 yaşında bayanım..boğazımda büyüme var.endokrinoloji bölüme gittim yapılan tahlil sonucu Free T4 1,09 referans değerler (0.93-1,7) TMAB 17,42 referans değerler (0-34) TSH 1.65 referans değerleri (0,27-4,2) doktor herhangi bir şey söylemedi guatrla ilgili.başka doktora gitmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonografik olarak incelenmesini öneririz..