boğazında kızarıklıkta var .

sayın hocam 18 aylık oğlumun beyaz küredeğerleri 2.7 çıktı. aynı zamnda boğazında kızarıklıkta var . aceba nazıl bir yolun izlenmesi gerekir.

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri düşük oğlunuzun.Bazı viral enfeksiyonlarda (grip gibi) wbc değei düşebilir. Testi bir kaç gün sonra tekrarlatın yine düşük çıkarsa bir çocuk hematoloji uzmanına başvurun