Boşalma anında geri çektim fakat spremim sevgilimin vajinasının üst kısmına biraz girmiş .Hamilelil ihtimali var mı?

Arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizde sort vardı ben boşalma anında geri çektim fakat spremim vajinasının üst kısmına biraz girmiş temizlemeye gittik acaba arkdaşım ıslak mendille silerken içeriye girmiş olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olduğu sürece düşükte olsa gebelik ihtimali söz konusudur.Adette 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testi yaptırabilirsiniz.