Boşalma falan olmadı. Adet dönemim tam zamanları da, koyu renkli, mora yakın kan geldi ve karnım öbür adetlerime göre fazla ağrıyor. Sebebi ne olabilir?

1 ay önce korunmasız ilişkiye girdim ama boşalma falan olmadı en fazla 10 saniye falan sürdü..İnternette araştırdığım da herkes bir şeyler söylüyor adet dönemimde tam zamanlarıda koyu renkli mora yakın kan geldi ve karnım öbür adetlerime göre çok fazla ağrıyor hiç böyle olmamıştım sebebi ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Boşalma olmadığı ve düzenli bir adet döngünüz olduğu için hamileliğe dair hiç bir şüphe yok. Ağrılarınızın sebebi basit bir üşütme olabileceği gibi daha ciddi olabilen kadınsal raharsızlıkların da habercisi olabilir. Ağrılarınız devam ederse doktora başvurmanızı tavsiye ederiz.