Boşalma olduğu için hemen ertesi gün hapı aldım. Adet oldum. Şu an adetimi 5 gün geçti hamilelik olabilir mi?

Hocam adetimden bir hafta sonra an*l ilişki yaşadım.Boşalma olduğu ıçin hemen ertesi gün hapı aldim. Hapı aldıktan bir hafta sonra kanama oldu ve adetime 2 hafta vardı aynı adet kanaması gibiydi. Şuan adetimi 5 gün geçti 2 tane gebelik testi yaptım negatif cıktı. Hala hamilelik olablr mi ?

Tahlil.com Cevabı : Boşalma sonrası adet kanaması gördüğünüz için hamile değilsiniz. Adetinizin daha fazla gecikmesi durumunda doktora başvurun.