Boşalma olmadı ancak gene de korkuyorum. Hamilelik olabilir mi?

İyi günler.pen*s ve vajina çıplak temas etmedi,boşalma yok.Ama kalça kısmıma vajinaya yakın yere çamaşırsız pen*s temas etti.Prostat salgısında sperm olabilme ihtimali beni korkutuyor.Olaydan 1,5 gün snra adet oldum nrmal fakat adetime 10 gün varken kahverengi akntı var ndeni stres mi üstne görme mi

Tahlil.com Cevabı : Lekelenme dışında normal bir adet kanamanız olduysa hamilelikten söz edemeyiz. Üstüne görme mi yoksa adet kanaması mı olduğunu anlamanızın en pratik yolu gebelik testi yaptırmaktır. Sonuç negatifse gördüğünüz lekelenme üstüne görme değildir.