Boşalma olmadı biraz zevk suyu değmiş olabilir diye düşünüyorum lütfen beni aydınlatın birşey olabilir mi?

merhaba hocam sevgilimde iç çamaşırı vardı inceydi ben ise çıplaktım vajına bölgesine baskıda bulundum sevgilim bakire ve boşalma olmadı biraz zevk suyu değmiş olabilir diye düşünüyorum lütfen beni aydınlatın birşey olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : İç çamaşırı ile cinsel ilişkide hamile kalma ihtimali çok azdır. Aşağıdaki yazımızı okuyun.  http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi