Boşalma veya ıslaklık olmasa da pen*s ile vajina temasıyla hamile kalınır mı?

 Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz boşalma vajinaya olmuyor ama boşaldıktan kısa bir süre sonra elinde yada pen*sinde ıslaklık olmadan tekrar dokunuyor sizce hamile kalma riski nedir ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sırasında salgılanan zevk suyu veya meni vajinaya bulaşmazsa hamilelikten söz edilemez.