Bu ay adet olamadım doktora girmeli miyim?

Ben geçen ay 02.04.2013 tarihinde adet oldum.ondan önce subat 28 de oldu.Fakat bu ay gecikme oldu ve hala olmadı. mart ayında kdın doğuma gittğmde iltihap oldugunu söyleyip antıbıyotık vermişti nisan ayında adet oldugum gun doktora gittim düzeldiğini söyledi.bu ay adet olmadm tekrar gitmeli mıym?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz. Doktora muayene olmanız adet gecikmesinin nedenleri hakkında bilgi verebilir.Adet gecikmesi nedenleri nedir?http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni