Bu ay adetimden 6 gün sonra korunmasız ilişkiye girdim eşimle ve zamanında adet gördüm. bu ayda b-hcg testi yaptırdım sonuç <2.oo çıktı?

Bu ay adetimden 6 gün sonra korunmasız ilişkiye girdim eşimle ve zamanında adet gördüm. bu ayda b-hcg testi yaptırdım sonuç <2.oo çıktı.acaba hamilemiyim? yani geçen ay gördüğüm üstüne görme dedikleri şey olabilirmi? yani kanda tam olarak ne zaman b-hcg salgılanmaya başlar?

Tahlil.com Cevabı :

Hamile değilsiniz,üstüne görme terimi gereksiz yere kafanızı karıştırıyor.Asıl olan adet gecikmesi durumunda kanda beta hcg değerinin yüksek olmasıdır