Bu ayın 20sinde muayyen günü bitmişti fakat 29 unda adet kanaması gibi bi kanaması olmuş sadece o gün için kusma falan da olmuş. Sebebi ne olabilir

Hocam partnerimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bu ayın 20sinde muayyen günü bitmişti fakat 29 unda adet kanaması gibi bi kanaması olmuş sadece o gün için kusma falan da olmuş. Sebebi ne olabilir hocam kist mi hamilelik mi ya da geçen ay kullandığımız ertesi gün hapı olabilir mi?Tahlil.com: Muayene edilmeden buna

Tahlil.com Cevabı : vermek mümkün değildir..