Bu ayın 4 unde Regli oldum 6 gün sürdü sonra lekelenmelerim olmaya başladı hala devam ediyor

Bu ayın 4 unde Regli oldum 6 gün sürdü sonra lekelenmelerim olmaya başladı hala devam ediyor kahve rengı peceteye geliyo ve günlük Pendi kiletiyor idrar testi yaptım silik çıktı 2.çizgi kan testim 2 gün önce 80.81 di bugün 48 saat dolmadan 136 çıktı anlayamadım regli olmama rağmen bu olanları

Tahlil.com Cevabı : Beta HCg değeriniz hamilelik lehine ancak Kimyasal gebelik de  geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?   Bu aşamada vakit geçirmeden bir kadın doğum uzmanına danışmak ve muayene olmakta yarar var.