Bu ayın 8 inde det olacaktım ama olmadım 10.gün bugun gebelik testi yaptım dün gece yaptım negatif çıktı napmalıyım?

 Bu ayın 8 inde det olacaktım ama olmadım 10.gün bugun gebelik testi yaptım dün gece yaptım negatif çıktı napmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?