Bu değer benim gebeliğimin sonlandığı veya düşük yapacağım anlamına mı geliyor?

hocam 1 haftaa ince bhcg degerım 526 cıkmıstı. doktorum hamıle olabılıcegeımı soyledı... 7 gun sonra yanı bu gun kan testı yaptırdıgımdaa ise değerim 1036 oldugunu ogrendım du deger benım gebegılımın sonlandıgı veya dusuk yapacagım anlamına mı gelıyor???? acıl

Tahlil.com Cevabı :  Sadece beta hcg değerlerine bakarak böyle birşeyi söylemek mümkün değil. Gebeliğinizde herhangi bir sorun olup olmadığını ancak doktorunuz ultrason muayenesi ile karar verebilir.