Bu değerlere göre hipertiroid miyim?

 Bu değerlere göre hipertiroid miyim? FT4 (Tiroksin, Serbest) 19,09 pmol/L 10-18.7 TSH (Tiroid Stimülan Hormon) 2,007 ulU/mL .57-5.6

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlara göre net bir şekilde bu ifade kullanılmaz, TSH değeriniz normal çıkmış. Bu önemli, bu yönde doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.