Bu durum bir yerleşme kanaması olabilir mi?

Merhaba doktor bey ben 18 ağustosta düşük yaptım 28 ağustosta kanamam bitti 6 ekimde adet gördüm ama çok az ve 3 gün sürdü doktora kontrola gittim hamile olabilirsin dedi. Ama bu yerleşme kanamasiysa ben 6 ekimden 16 gün önce ilişkiye girdim

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğrusu gebelik testi yaptırmanız.Sonucu bize yazın.Görüşümüzü bildiririz.