Bu durumda hamile olma ihtimalin var mı?

İyi günler.bende yaklaşık 3 haftadır yumurta akı kıvamında koyu renkte bazende kanlı bişeyler gelio.dün doktora gittim vajinal kontrol etti bişe yok dedi,kanda baktı bişe yok dedi beta hcg istedi değer 6.2 cıktı ve 2 gün sonra tekrarlayım dedi.sizce hamile olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Doktor muayenesinde çıkmadığına göre değilsiniz..